Exibiční zápas BOBO team 13.4.2012

Fotogalerie k nahlédnutí

V pátek 13. dubna jsme si sehráním přátelského fotbalového utkání mezi BOBO Teamem a výběrem našeho FK NOVA připomněli, přesně na den, 15. výročí úmrtí Václava Laiferta při mistrovském utkání Vávrovice – Stěbořice. Za příznivého, ale chladného, počasí viděla hrstka diváků konečně vítězství BOBO Teamu v tomto exhibičním utkání, jenž se odehrává pravidelně od roku 2008. Na vedoucí branku Lukáše Laiferta odkázal ještě výběr FK reagovat vyrovnávací brankou Martina Repaského, ale v pátek střelecky disponovaný Lukáš Laifert pak zkompletoval během 20 minut čistý hattrick. Čtvrtou branku BOBO Teamu přidal Jan Rychta. Do poločasu stihl ještě zkorigovat výsledek na 2:4 krásnou trefou z přímého kopu Luboš Foltýn. Brzy po přestávce snížil na 3:4 Jakub Morbitzer, ale Jan Rychta svou druhou brankou v utkání navýšil vedení svého týmu opět na rozdíl dvou branek. Když však snížil Tomáš Šenk na 4:5 tvrdou ranou do téměř opuštěné branky, zdálo se, že výběr FK nabírá dech k obratu. Jenže proti byli Jakub Rychta a Lukáš Laifert, kteří svými brankami završili 7 „kulí“ v síti Přemysla Krčmaříka v brance výběru FK. Skóre utkání pak uzavřel svým druhým zářezem Luboš Fotýn. A tak poprvé v historii těchto exhibičních utkání se z výhry v poměru 7:5 radoval BOBO Team. O tom, že se utkání hrálo opravdu v exhibičním duchu a fair play, svědčí, že rozhodčí Pavel Maiwald nemusel udělit nikomu z hráčů žlutou kartu. Po utkání se sešli hráči obou družstev i se svými příznivci u dobrého guláše a piva, a krátce besedovali o svých čerstvých dojmech z právě skončeného klání.

BOBO Team – Výběr FK NOVA 7:5 (4:2).

Branky: Lukáš Laifert 4, Jan Rychta 2, Jakub Rychta – Luboš Loltýn 2, Martin Repaský, Jakub Morbitzer, Tomáš Šenk.