Nabídka práce ÚDRŽBÁŘ/SKLADNÍK AgroBio

Upraveno: 07.10.2023
Ilustrační obrázek

AgroBio Opava, s.r.o., Mostní 41/1,
Skrochovice, 747 71 Brumovice, IČ: 25853970,
DIČ CZ25853970, zapsaná u Krajského soudu v
Ostravě, oddíl C, vložka 22038,
tel.: 553 62 67 77, www.agrobio.cz,

Volná pracovní pozice Jsme česká, rodinná společnost v oblasti výroby a prodeje produktů pro dům a zahradu.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici: ÚDRŽBÁŘ/SKLADNÍK

Náplň práce:  Příjem zboží - kontrola dle dodacích listů (množství, věcná správnost, č. šarží a expirací)  Ukládání příjatého a zkontrolovaného zboží do skladu  Převoz vyrobeného zboží na expediční sklad  Vychystávání materiálu ze skladu pro výrobu  Nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor  Provádění inventur na skladě  Zajištění preventivní a běžné údržby na výrobních i nevýrobních zařízení.  Odstraňování běžných provozních závad na výrobních i nevýrobních zařízení.  Běžná údržba budov  Údržba areálu ( trávníky, ostatní plochy ) - práce se sekačkou, řetězovou pilou, křovinořezem.

Požadujeme:  min. SOU s výučním listem (strojní popř. el. zaměření výhodou)  Praxe s obsluhou motorových vysokozdvižných vozíků  Pracovní flexibilitu  Schopnost pracovat samostatně, učit se novým věcem  Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:  pracovní poměr na dobu neurčitou  práci v perspektivním kolektivu  práce pondělí až pátek - pouze ranní směny  odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na vykonané práci  zaměstnanecké slevy na sortiment  25 dnů dovolené / rok  2 dny sickday  Příspěvek na stravování (dovážené obědy) Místo výkonu práce: Mostní 41/1, Brumovice, Skrochovice

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Kontaktní osoba: Lenka Hanousková Telefon: +420 606 042 108 E-mail: lhanouskova@agrobio.cz