Premiéra filmu

Letošní film nesl název "Řeknem si to příští léto". Stejně jako ty předešlé, s humorem zobrazuje každodenní příhody ze života obyvatel naší obce. Scénař, režii, produkci a jednu z rolí si opět vzal na starost Karel Kopperberg, ale o ostatní se už postarali další naší občané. Ve filmu se objevili také přespolní "herci" - z Oldřišova, Suchých Lazců a Prahy. Děj se dá popsat ztěží, to se prostě musí vidět. Mimo Pusté Jakartice jsme natáčeli také v Praze, Suchých Lazcích a několik záběrů dokonce na řeckém ostrově Zakynthos.

Premiéra se konala 15. srpna 2009, tedy celých 13 dnů po posledním natáčecím dni. Máme už své fanoušky, ale přicházejí i noví diváci. Tu letošní, premiérovou sobotu jich bylo na dvě stovky, včetně delegace z Obecního úřadu a zástupců sponzora premiéry - Tempo, obchodní družstvo. Jsem přesvědčen, že všichni odcházeli spokojeni, pobaveni a s pocitem příjemně strávenéholetního večera. Závěrem moc děkuji všem, kdož se na filmu podíleli. Na loňské premiéře jsem řekl, že to už je film poslední, nebyl. Letos jsem už raději neříkal nic, protože vím, že zase nebyl. Takže ještě jednou velké díky celému filmovému štábu a hercům. Řeknem si to příští léto!