Opava hostitelem mezinárodní mládežnického fotbalového zápasu fotbalistů do 20 let mezi Českou republikou a Polskem

Upraveno: 05.03.2020
Dne 15. srpna 2012 hrála v Opavě domácí reprezentace fotbalistů do 20 let se stejně starými reprezentanty Polska. Po napínavém průběhu jinak velmi zajímavého zápasu nakonec domácí prohráli 1:2. Všechny góly padly ve druhém poločase.

Dne 15. srpna 2012 hrála v Opavě domácí reprezentace fotbalistů do 20 let se stejně starými reprezentanty Polska. Po napínavém průběhu jinak velmi zajímavého zápasu nakonec domácí prohráli 1:2. Všechny góly padly ve druhém poločase. Češi krátce po poločase vstřelili vedoucí gól, hosté však ještě stihli do konce zápasu výsledek otočit.

Na pozvání primátora Opavy prof. PhDr. Zdeňka Jiráska, CSc. a 1. náměstkyně primátora Pavly Brady, která je zároveň předsedkyní představenstva fotbalového klubu SFC Opava, se utkání účastnili i hosté z Polska. Partnerské město Ratiboř reprezentoval prezident města pan Miroslav Lenk a město Katovice pak vedoucí odboru prezentace města pan Waldemar Bojarun a vedoucí odboru sportu a turistiky pan Slawomir Witek.